Loading...
ANAQ M-1310.2 2020-05-28T15:36:58+00:00

Project Description

Obklopenie pohodou a rozkošnými zážitkami

Keď sa telo a duša navzájom môžu ponoriť do vírivého bublinového zdroja uvoľnenia, okamžite pocítite pozbavenie stresu a napätia. Teplý vodopád v kombinácii s mnohými masážnymi vodnými tryskami a farebnou terapiou poskytuje ideálne podmienky na to, aby sa každodenný život s jeho problémami čo v najkratšom čase stal minulosťou. Prostredníctvom príjemného zážitku pre zmysly a uvoľnenia svalstva sa vlieva do vášho tela nová energia. Napätie sa uvoľňuje, pokožka je lepšie zásobovaná krvou. Väčšia časť tela je nadnášaná prúdom a pocit bez tiaže uvoľňuje psychiku, kĺby a chrbticu. Perfektné podmienky na zmiernenie reumatických ochorení alebo porúch krvného obehu. A všetko úplne v rámci relaxu . Vďaka sofistikovanému samočistiacemu systému a dezinfekcii ozónom vaňa „po kúpeli“ sa stáva bez veľkého úsilia čistou vaňou „pred-kúpeľom“. Dizajn tejto hydromasážnej vane vyniká svojím krásnym tvarom, takže každý jej kútik je stredobodom pozornosti.

Vírivý vodopádový systém s podvodným osvetlením

Systém vodopádov je nezávisle nastaviteľný a pokrýva celý horný okraj hydromasážnej vane. U ľudí  málo aktívnych profesií a pri neprimeranom cvičení v priebehu času nastáva stuhnutie svalstva. Problémy, ktoré môžu nastať ako tzv. syndróm krku a ramena, môžu byť zmiernené pomocou vhodného využitia zodpovedajúcej „hydroterapie“ ako vodopádová masáž. V mnohých prípadoch dochádza k trvalému zlepšeniu symptómov.

Multifunkčný displej, príslušenstvo a multimédiá

Vysokokvalitná viacdierová mosadzná batéria s vysoko lesklým chrómovým povrchom ako plochá verzia vrátane úplne zasúvateľnej ručnej sprchy. Plnenie vane je na bočnom vodopádovom systéme. Pancierové hadice pre pripojenie vody s 1/2 “ spojovacou maticou sú predinštalované. Dotykovým displejom môžete ovládať množstvo funkcií ako aj rádia. Tento multimediálny balík obsahuje aj možnosť prepojenia cez  Bluetooth a integrované reproduktory.

19 masážnych trysiek s výkonným čerpadlom

Hydromasážna vaňa je vybavená piatimi výkonnými Hydrojet tryskami v ultra-tenkom dizajne, pri ktorých možno nastaviť intenzitu a smer hydromasáže, v podlahe vane je umiestnených osem vodných trysiek a Hydrojet trysiek s LED osvetlením pre farebnú terapiu. Obzvlášť extra silné a TÜV schválené vodné čerpadlo s kapacitou 2,2 kW pre vodopád, ultraľahké vodné trysky a podlahové Hydrojet trysky. Čerpadlo je odpojené od nosného rámu čím je značne tiché. Pre ochranu vodného čerpadla je zabudovaný senzor hladiny vody.

Hygiena a bezpečnosť

Kompletný balík hygieny je tiež úplne zahrnutý v tomto modeli. 1 fáza prebieha tak , že zvyšková voda celého potrubia sa prostredníctvom špeciálneho systému Self Clean vyprázdni. 2 fáza je preplachovanie – masážne trysky a celý systém potrubia sa prepláchne čistou vodou a na koniec sa zopakuje kompletné vyprázdňovanie zvyškovej vody sa celého potrubia. Ozón je  generovaný priamo do vody – dezinfekcia ozónom bojuje proti baktériám, vírusom a baktériám vo veľmi krátkom čase bez chemických prísad. V tomto prípade sa nemusia do vody pridávať žiadne ďalšie látky. Ochrana čerpadla proti prehriatiu a ochrana proti chodu za sucha sú plne integrované a samozrejme testované TÜV.

Rozmery: 1500 x 1500 x 580 mm

Rozmerový výkres a požadované prívodné potrubia pre stavebnú pripravenosť

Hydromasážna vaňa

220 V

samostatné prívodné elektrické vedenie 3 x 2,5 mm²

poistka 20 A

30 mA

zapojenie do zásuvky priameho spojenia odolného proti vlhkosti, samostatné istenie poistkou 20 A a oddelene prúdovým chráničom 30 mA FI  umiestnenie v centrálnej poistkovej skrinke.

Pripojenie vody

Pripojenie cez rohový ventil s filtrom a spätnou klapkou 1/2 “

osobitne pre studenú a horúcu vodu

Odtok

Flexibilné vodovodné hadice sú pripojené k rohovým ventilom s filtrom a spätnou klapkou.

Odtok z vane je o priemere 40-50 mm.

Prehľad

Použitý sanitárny akrylát zaručuje optimálnu rozmerovú stabilitu a trvanlivosť.

Hrúbka akrylovej vrstvy umožňuje vyleštenie škrabancov.

Akrylová vrstva vystužená sklenenými vláknami.

Hydromasážna vaňa je osadená v kovovom ráme ktorý zaručuje stabilitu vírivky. Nohy sú nastaviteľné.

Dotykový display umožňuje jednoduché ovládanie všetkých dôležitých funkcií tejto hydromasážnej vane.

Rozmery

1500x1500x580 mm.

Trysky

celkovo 19 kusov. Z nich:

 • 5 trysiek vodných Hydrojet (vodné prúdy s nastaviteľnou intenzitou a smerom) v ultratenkom prevedení.
 • 6 hydrojet trysiek – vodné trysky (nastaviteľné vodné trysky) vo verzii Ultraslim.
 • 8 trysiek na dne vane (hydrojet vodné trysky) s LED osvetlením (funkcia postupnej zmeny farieb – chromoterapia).

Samozrejme, všetky trysky a systémy môžu byť využívané samostatne alebo spoločne.

Čerpadlo

 • extra silné vodné čerpadlo s výkonom 2,2 kW s vynikajúcim čerpacím výkonom pre vodopád a ultra tenké vodné trysky a LED osvetlené vodné trysky na dne vane ako svetelná terapia.
 • Čerpadlo je odpojené.
 • Monitorovanie hladiny vody na ochranu vodného čerpadla.
 • TÜV testované.

Dohrievanie vody

Počas prevádzky udržuje vodu stále teplú.

Termostaticky riadené vykurovanie s výberom teploty má kapacitu 2 KW.

Vodovodné batérie a ručná sprcha

 • Vysokokvalitná viacdierová pochrómovaná mosadzná batéria ako plochá verzia vrátane úplne zasúvateľnej ručnej sprchy.
 • Mikro-ručná sprcha je v nadčasovom dizajne.
 • Prívod vody (plnenie vane) ako vodopád pred hlavou na vnútornej strane vane.
 • Hadice pre pripojenie vody s 1/2 “ spojovacou maticou.
 • Testované DVGW.

Podvodné osvetlenie – chromoterapia

Farebná terapia s množstvom rôznych farieb. (12V – bezpečné) Vytvára romantickú atmosféru a  farebná svetelná terapia prispieva k optimálnej relaxácii.

Balík hygieny od ANAQ

 1. Odstránenie zvyškovej vody z celého potrubia pričom v potrubí nezostáva takmer žiadna voda.
 2. Samočistiaci systém Self Clean (čistenie rúr)

Samočistiacim systémom (oplachovanie rúrok) sa masážne trysky a potrubný systém prepláchnu čerstvou vodou a tak na potrubí nezostávajú takmer žiadne zvyšky nečistôt a prídavkov do kúpeľa.

 1. Potrubie:

Vnútorné steny potrubia sú hladké vďaka špeciálnemu vnútornému povrchu ,,Nanocoating“ aby sa od samého začiatku zabezpečilo, že v potrubí sa nebudú hromadiť malé alebo žiadne nečistoty.

 1. Dezinfekcia ozónom:

Po použití ako posledné bezpečnostné opatrenie. Ozón bojuje proti baktériám, vírusom a baktériám do 15 minút. Ozón je generovaný priamo a preto sa nemusí doplňovať. Nie sú potrebné žiadne iné chemické prísady.

 1. Multimediá

Dotykový displej.

Bluetooth.

FM rádio.

Reproduktory.

Vlastnosti

Patentovaný vírivý vodopádový systém.

Funkcia vodopádovej masáže je možné zapnúť nezávisle.

Teplá voda je nasávaná cez trysku z vane a vlievaná opäť cez dve štrbiny ako širokopásmový vodopád.

Geniálny systém kde prostredníctvom displeja nastavujete podľa vlastného želania intenzitu vodopádu, masáží alebo možnosť prepnutia do automatického režimu – to znamená, že vodopád sa strieda medzi minimom a maximom.

Dve opierky hlavy.

Unikátna masáž krku a ramennej oblasti.

Cena kompletného zariadenia 4250 Eur s DPH